o Wiresolutions


Wire Solutions Grzegorz Bednarz specjalizuje się w zaopatrywaniu przedsiębiorstw produkcyjnych w elementy do wiązek kablowych.

Zapewniamy natychmiastowe odpowiedzi na zapytania w zakresie: złącz, obudów i elementów elektryczno-elektronicznych.

Oferowane produkty pochodzą bezpośrednio z magazynów producentów, spełniając wymogi dyrektywy RoHS (Restriction of Hazardous Substances), REACH (Registration, Evaluation and Authorisation of Chemicals) oraz homologacje UL (certyfikat jakości i bezpieczeństwa UL. Underwriters Laboratories Inc.), VDE ( the Association for Electrical).

Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych produktów!

Nasze doświadczenie w branży elektrotechnicznej powoduje, że potrafimy spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, zapewniając ciągłość łańcucha dostaw.

Filozofia firmy


Naszą filozofią jest pełna dyspozycyjność wobec Klienta oraz świadczenie usług o najwyższym standardzie jakości.

Pozostając w stałym kontakcie z producentami komponentów oraz nawiązując współpracę z nowymi dostawcami natychmiastowo odpowiadamy na zmieniające się potrzeby naszych Odbiorców). Naszym Klientom oferujemy pełną informację o dostępności produktów, rozwiązaniach alternatywnych oraz innowacyjnych związanych z wytwarzaniem wiązek elektrycznych.

Domeną firmy Wire Solutions jest profesjonalizm w działaniu, otwartość na zmieniający się rynek, dążenie do perfekcji przez stałe poszukiwanie nowatorskich rozwiązań.

Polityka jakości


Firma od początku swojego istnienia ukierunkowana jest na działalność w oparciu o System Zarządzania Jakością.

Na przełomie roku 2012/2013 dokonaliśmy zmiany systemu handlowego na produkt firmy COMARCH ERP. Od stycznia 2014 udostępniamy Klientom wszystkie produkty na nowej stronie www.wiresolutions.pl w 3D.

Stale poszerzamy ofertę o kolejne komponenty

Obecnie pracujemy nad wdrożeniem ISO 9001.

Standardy pracy


Poprzez nasz stały kontakt z Klientem potrafimy sprostać wymaganiom rynku, śledząc i analizując ciągły rozwój technologiczny branży urządzeń elektrotechnicznych.

Dbamy o relacje z naszymi Odbiorcami pozostając z nimi w bezpośrednim i stałym kontakcie oraz wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom.

Organizujemy imprezy targowe kreując wizerunek i tożsamość Wire Solutions.

Stale poszerzamy naszą ofertę asortymentową, wprowadzając nowe, innowacyjne produkty do naszego magazynu handlowego.

Podnosimy standardy obsługi realizacji zamówień poprzez ciągłe dostosowanie stanów magazynowych do indywidualnych potrzeb Klientów.Polityka prywatności Wire Solutions

Misja firmy

Sprzedaż produktów najwyższej jakości, zawsze na czas.

Cel firmy

Osiągnięcie pozycji lidera w zakresie sprzedaży i dostaw komponentów do połączeń elektrycznych na rynku polskim i rynkach Europy Wschodniej.

Pytania? Współpraca?

Zapraszamy do kontaktu z nami, nasz zespół czeka na państwa pytania. Nasze doświadczenie w branży elektronicznej powoduje, że jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, zapewniając ciągłość łańcucha dostaw.