Nowości newsletter

Aktualnosci twarz

Fotowolatika - narzędzia branży fotowoltaicznej

Oferujemy profesjonalne narzędzia do instalacji fotowoltaicznych niemieckiego producenta, w wieloelementowych zestawach lub pojedynczych egzemplarzach.

Wytworzenie prądu elektrycznego z promieniowania słonecznego przy wykorzystaniu zjawiska fotowoltaicznego.

Pozyskiwanie energii elektrycznej ze słońca poza modą, staje się coraz bardziej opłacalną inwestycją na przyszłość, ze względu na rozwój technologii wytwarzania systemów fotowoltaicznych. Jak wiadomo są to projekty zakładające długoletnie korzystanie z zainstalowanych systemów, w związku z czym bardzo ważna jest jakość połączeń przesyłających energię i ich obróbka. W naszej strefie klimatycznej ogromnie ważna jest długoterminowa odporność na skrajne warunki atmosferyczne, w których to musi pracować połączenie paneli z systemem odbioru i przetwarzania energii.

Narzędzia do obróbki przewodów i złącz w systemach fotowoltaicznych - do cięcia, odizolowywania przewodów i zaciskania złącz fotowoltaicznych.

Seria narzędzi firmy RENNSTEIG dedykowana specjalistom w dziedzinie fotowoltaiki optymalizuje proces obróbki przewodów i złącz, tworząc szczelne i odporne na czynniki atmosferyczne połączenia kabli ze złączami dedykowanymi w systemach fotowoltaicznych. Zapewniając również minimalizację strat i bardzo dobre przenoszenie wytworzonej energii. Panele powinny być podłączone z największą starannością i dbałością o prawidłowość zacisku, aby zminimalizować straty przewodzenia energii do inwentera.

To właśnie narzędzia producenta RENNSTEIG są specjalnie dostosowane do potrzeb na rynku Fotowoltaiki. Już od 1959 roku firma produkuje profesjonalne narzędzia – tworząc swoje innowacyjne rozwiązania.

Nasze produkty z branży Fotowoltaiki:

  • narzędzie 3 w 1, za pomocą którego możliwe jest przycięcie przewodu, ściągnięcie izolacji i zaciśnięcie złącza MC4;
  • ściągacz izolacji do specjalnych zastosowań z nożami kształtowymi dobieranymi do przekroju przewodu;
  • praska ręczna PEW 12 – profesjonalna praska produkcyjna z systemem wymiennych matryc, które można zastosować w prasce akumulatorowej lub pneumatycznej.
  • Dostępne są matryce do złącz MC4, MC3, Wieland, Tyco, Amphenol, Helios H4.
    Wyposażenie praski w pozycjoner gwarantuje najwyższą jakość i powtarzalność poprawności zakucia.

 

narzędzia fotowoltaika

 

Szeroki wybór narzędzi do prac fotowoltaicznych firmy RENNSTEIG dedykowany jest dla firm zajmujących się budową i instalacją, a także serwisem, które stawiają na fachową obsługę Klientów chcących korzystać z zasobów energii słonecznej.

 

 

 

W poniższym opracowaniu można zobaczyć szczegółowe informacje oraz opis narzędzi branży fotowoltaicznej. 

Opracowanie techniczne --> Fotowoltaika

Aktualnosci twarz

OPLOTY PRZEWODÓW - ELEMATIC - Nowość w ofercie Wire Solutions

OSŁONY / OPLOTY PRZEWODÓW / SPIRALE OCHRONNE

SBP to polietylenowa osłona zwana również oplotem lub spirala ochronną za pomocej której tworzymy elastyczne wiązki kablowe. Zapewnia ochronę mechaniczną kabli i przewodów elektrycznych. Może być również stosowana do ochrony połączeń kablowych oraz jako organizer przy panelach i szafach sterowniczych z możliwością łatwego odseparowania / rozgałęzienia przewodu od całej wiązki w dowolnym jej miejscu.

oploty przewodów

Do pobrania karta techniczna - OPLOTY PRZEWODÓW:

Oploty przewodów

 

Aktualnosci twarz

14.02.2018 - Wizyta hiszpańskiego producenta RELATS w siedzibie firmy

Już jutro w naszym biurze zagości nasz hiszpański producent – RELATS. Firma została założona w 1957 roku i od początku swojej działalności produkuje materiały do różnych zastosowań przemysłowych. Relats zajmuje się produkcją oplotów na przewody elastyczne, oplotów termoizolacyjnych, oplotów do ochrony mechanicznej, izolacji akustycznej i elektromagnetycznej. Produkty producenta są stosowane przede wszystkim w przemyśle samochodowym, środkach transportu masowego (samoloty, kolej), urządzeniach elektrycznych oraz urządzeniach energii odnawialnej.

Czy macie jakieś pytania dotyczące naszego producenta?
Jest okazja, abyśmy poruszyli z przedstawicielami firmy RELATS tematy, które Was interesują.
Pytania można kierować pod e-mailem: fax@wiresolutions.pl

Ulotka RELATS Pobierz

Aktualnosci twarz

Duży kontrakt zakładu Bombardiera we Wrocławiu

We wrocławskich zakładach koncernu Bombardier wyprodukowane zostaną nadwozia do 17 lokomotyw hybrydowych, które będą jeździć w USA.

Bombardier Transportation informuje, że New Jersey Transit Corporation zamówił 17 dodatkowych lokomotyw z napędem hybrydowym ALP-45. Dzięki innowacyjnemu napędowi pasażerowie mogą podróżować bez przesiadek jednym pociągiem pomiędzy New Jersey a Penn Station w Nowym Jorku. Kontrakt opiewa na 133 mln euro.Czytaj więcej na evertiq.pl

PRODUCENCI


W Polsce jesteśmy Dystrybutorem takich Producentów jak:

HRB

HRB to firma istniejąca od 2007 roku specjalizująca się w produkcji złącz kablowych. Profesjonalny zespół w połączeniu z nowoczesnymi maszynami do formowania wtryskowego są wyznacznikiem wysokiej jakości oferowanych produktów. Oferta HRB poprzez badania wciąż jest rozwijana, a wprowadzone ulepszenia zapewniają najwyższe światowe standardy w branży.

CZYTAJ WIĘCEJ

P.G.R.

Wire Solutions w 2005 został przedstawicielem włoskiej firmy P.G.R., która jest producentem mostków i gniazd do produkcji przewodów przyłączeniowych i przedłużaczy.

CZYTAJ WIĘCEJ

G.M.G.

Działalność produkcyjna firmy G.M.G. jest związana z systemami połączeń elektrycznych i elektronicznych dla producentów urządzeń AGD i nie tylko.

CZYTAJ WIĘCEJ

MIKROPLA

Ponad trzydziesci lat doświadczenia w produkcji systemów do połączeń elektrycznych. Jako pierwsi uruchomili produkcję komponentów połączeń elektrycznych.

CZYTAJ WIĘCEJ

CEMBRE

Cembre to włoski producent osprzętu elektrycznego i montażowego. Wśród swoich produktów posiada między innymi przyłącza kablowe, łączniki, itp. W ofercie znajduje się również bogata gama narzędzi, zarówno mechanicznych, jak i pneumatycznych (również dla służb ratowniczych).

CZYTAJ WIĘCEJ

COMTEC

Firma COMTEC Srl powstała w 1983 roku z zamysłem sprzedaży maszyn do firm obsługujących segment producentów wiązek kablowych.

CZYTAJ WIĘCEJ

RENNSTEIG

Producent najwyższej jakości narzędzi do cięcia, odizolowywania przewodów i zaciskania wszelkiego rodzaju złącz.

CZYTAJ WIĘCEJ

SCHLEMMER

Schlemmer jest niemieckim producentem produktów przeznaczonych do ochrony przewodów elektrycznych (rury karbowane, peszle).

CZYTAJ WIĘCEJ

ELEMATIC

Elematic jest włoskim producentem opasek kablowych. Firma powstała w 1977 roku i stała się liderem w systemach mocowania kabli. Produkty Elematic cechuje wysoka jakość, którą potwierdzają liczne certyfikaty. W celu zaspokojenia potrzeb rynku produkcja pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

CZYTAJ WIĘCEJ

KODERA

Firma Kodera jest japońskim producentem maszyn do obróbki przewodów.

CZYTAJ WIĘCEJ

HIROSE

HIROSE jest japońskim producentem specjalizującym się w produkcji wysokiej jakości złącz.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pytania? Współpraca?

Zapraszamy do kontaktu z nami, nasz zespół czeka na państwa pytania. Nasze doświadczenie w branży elektronicznej powoduje, że jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, zapewniając ciągłość łańcucha dostaw.