CCM 4/ CCM 4 GASKET Metzner Seria CCM 4 Maszyny do cięcia węży i uszczelek płaskich

KONTAKT
WRÓĆ DO STRONY Z PRODUKTAMI

Numer katalogowy: CCM 4, CCM 4 GASKET

Producent: Metzner

Kraj pochodzenia: Niemcy

Maszyna do cięcia węży i uszczelek płaskich

CCM 4

Maszyna do cięcia zarówno na mokro jak i na sucho. W zależności od rodzaju cięcia CCM 4 jest wyposażony w system smarowania z chłodzeniem wodnym lub nawilżanie mikro nożem i przygotowaniem do odsysania. Standardowy model jest wyposażony w zintegrowany przenośnik wyładowczy- długość od 1 mm do  800 mm. Zakres zastosowań zarówno in-line jak i off-line.

CCM 4 GASKET

W przypadku rur o odpowiednich właściwościach materiałowych, uszczelka CCM 4  GASKET oferuje możliwość cięcia płaskich uszczelek nożem krążkowym. Nadaje się do rur o max. Średnica 30 lub 50 mm i długość rury od 1 mm do 1000 mm.

 

Cechy charakterystyczne serii CCM 4:

  • Szeroki zakres zastosowań: Wycinarka okrągła może być wykorzystywana w produkcji zarówno in-line jak i off-line. Model Gasket zapewnia również cięcie płaskich uszczelek bez użycia trzpieni podporowych.
  • Zacisk profilu: Zacisk profilu zapewnia optymalne zamocowanie plastikowego profilu podczas cięcia. Zmniejsza to prawdopodobieństwo zniekształcenia profilu. Zacisk profilu umożliwia również cięcie złożonych konturów profilu z bardzo wysoką jakością cięcia.
  • Wycinanie uszkodzonych obszarów: Dzięki automatycznej kontroli jakości ta opcja zapewnia niezależne wycinanie odpadów z wadliwych obszarów materiałowych i zapobiega przetwarzaniu części, które nie spełniają specyfikacji.
  • Układ smarowania wodą chłodzącą: Metzner CCM 4 jest standardowo wyposażony w układ chłodzenia i smarowania lub system mikrorozpylania. Dzięki zamkniętemu obiegowi wody jakość cięcia profili zbrojonych stalą jest znacznie zwiększona, a wióry i ciała stałe są odfiltrowywane.
  • Inteligentne wykrywanie luk: Opcjonalny system wykrywania szczelin ustawia cięcie dokładnie w szczelinie metalowego nośnika, zapewniając w ten sposób cięcie bez zadziorów dla profili wzmocnionych stalą. Poprawia to jakość cięcia i żywotność noża krążkowego.
  • Obrotowy nóż krążkowy stwarza idealne warunki do cięcia gumy, tworzywa sztucznego i metalu, a w połączeniu z innymi parametrami, takimi jak optymalne prowadzenie materiału, prędkość noża, kierunek obrotu noża, posuw noża i zwilżenie noża, zapewnia doskonałe rezultaty cięcia.

 

SKU

CCM 4, CCM 4 GASKET

Producent

Kraj pochodzenia

Niemcy

Wymiar

2,000 mm x 1,300 mm x 2,300 mm | 6’7″ x 4’3″ x 7’7″

Waga

900 kg | 1,984 lbs

Ciśnienie robocze

6 bar

Zasilanie

3~400 V; 50/60 Hz; 16 A lub transformator

Zakres zastosowania

przewody gumowe, przewody plastikowe

Materiały Wideo

Materiały do pobrania

Katalog urządzeń do obróbki przewodów z gumy i plastiku EN

Artykuły

Zobacz również:

Bezbłędne automatyczne cięcie i odizolowywanie kabli – co na to Metzner?

Prosty sposób na cięcie rur karbowanych — Metzner i jego 3️⃣ najważniejsze cechy

Subskrybuj na LinkedIn

INNE PRODUKTY