CCM 4 GASKET Metzner Maszyna do cięcia węży i uszczelek płaskich

KONTAKT
WRÓĆ DO STRONY Z PRODUKTAMI

Numer katalogowy: CCM 4 GASKET

Producent: Metzner

Kraj pochodzenia: Niemcy

Maszyna do cięcia węży i uszczelek płaskich

 

CCM 4 GASKET
W przypadku rur o odpowiednich właściwościach materiałowych, uszczelka CCM 4 oferuje możliwość cięcia płaskich uszczelek nożem krążkowym. Nadaje się do rur o max. Średnica 30 lub 50 mm i długość rury od 1 mm do 1000.

Obrotowy nóż krążkowy stwarza idealne warunki do cięcia gumy, tworzywa sztucznego i metalu, a w połączeniu z innymi parametrami, takimi jak optymalne prowadzenie materiału, prędkość noża, kierunek obrotu noża, posuw noża i zwilżenie noża, zapewnia doskonałe rezultaty cięcia.

Cechy charakterystyczne:

 • Szeroki zakres zastosowań:
  Wycinarka okrągła może być wykorzystywana w produkcji zarówno in-line jak i off-line. Model Gasket zapewnia również cięcie płaskich uszczelek bez użycia trzpieni podporowych.
 • Zacisk profilu:
  Zacisk profilu zapewnia optymalne zamocowanie plastikowego profilu podczas cięcia. Zmniejsza to prawdopodobieństwo zniekształcenia profilu. Zacisk profilu umożliwia również cięcie złożonych konturów profilu z bardzo wysoką jakością cięcia.
 • Wycinanie uszkodzonych obszarów:
  Dzięki automatycznej kontroli jakości ta opcja zapewnia niezależne wycinanie odpadów z wadliwych obszarów materiałowych i zapobiega przetwarzaniu części, które nie spełniają specyfikacji.
 • Układ smarowania wodą chłodzącą:
  Metzner CCM 4 jest standardowo wyposażony w układ chłodzenia i smarowania lub system mikrorozpylania. Dzięki zamkniętemu obiegowi wody jakość cięcia profili zbrojonych stalą jest znacznie zwiększona, a wióry i ciała stałe są odfiltrowywane.
 • Inteligentne wykrywanie luk:
  Opcjonalny system wykrywania szczelin ustawia cięcie dokładnie w szczelinie metalowego nośnika, zapewniając w ten sposób cięcie bez zadziorów dla profili wzmocnionych stalą. Poprawia to jakość cięcia i żywotność noża krążkowego.
Producent

INNE PRODUKTY