Mentzer seria Dynamat Maszyny do cięcia węży w dużej ilości

SKU: DYNAMAT 20, DYNAMAT 40, DYNAMAT 80, DYNAMAT 120 Kategoria: Tagi: ,
KONTAKT
WRÓĆ DO STRONY Z PRODUKTAMI

Numer katalogowy: DYNAMAT 20, DYNAMAT 40, DYNAMAT 80, DYNAMAT 120

Producent: Metzner

Kraj pochodzenia: Niemcy

Maszyny serii DYNAMAT do cięcia węży w dużej ilości

Imponuje szybkim i precyzyjnym cięciem

Wszędzie tam, gdzie rury muszą być cięte w bardzo dużych ilościach, stosuje się maszyny z nożami udarowymi. Seria Metzner Dynamat osiąga do 4000 cięć na minutę jednym nożem i w razie potrzeby, jeszcze wyższą wydajność cięcia wieloma nożami. Klienci mają do wyboru cięcie „stop & go” lub cięcie ciągłe. Istnieją różne rozmiary maszyn do materiałów o średnicy do 120 mm, które są standardowo przygotowane do szerokiej gamy urządzeń peryferyjnych i nawilżania noży. Maszyny Dynamat przetwarzają materiały elastyczne niezawodnie i z powtarzalną dokładnością – od rur silikonowych dla sektora medycznego po rury i profile wzmocnione tkaniną. Nie ma znaczenia, czy materiał pochodzi z wytłaczarki, czy jest odwijany z kręgu..

Do maszyn serii Dynamat oferujemy linie wyposażenia:
czerwona – zieloną – niebieską

czerwona: tylko cięcie ciągłe, proste sterowanie, atrakcyjna cena i połączenie z urządzeniami peryferyjnymi jako samodzielne jednostki

zielona:
opcjonalne cięcie „Stop & Go” (do 400 cięć na minutę) i cięcie ciągłe, wygodne sterowanie PLC z licznymi funkcjami menu

niebieska: wyjątkowa wydajność cięcia do 800 cięć na minutę w trybie „Stop & Go” w połączeniu ze specjalnym szybkim sterowaniem

DYNAMAT 20
Kompaktowy model stołowy do rur o średnicy do 20 mm. Doskonała wydajność cięcia do 4000 cięć na minutę, wyposażona w nawilżanie noża i elektryczną regulację taśmy.

DYNAMAT 40
Wydajna maszyna z nożem udarowym do rur o średnicy do 40 mm. Doskonała wydajność cięcia do 3200 cięć na minutę, wyposażona w nawilżanie noża i zintegrowany przenośnik wyładowczy.

DYNAMAT 80
Wydajna maszyna z nożem udarowym do rur o średnicy do 80 mm. Znakomita wydajność cięcia do 3200 cięć na minutę, wyposażona w nawilżanie noża, rozbudowane wyposażenie zabezpieczające i zintegrowany przenośnik wyładowczy.

DYNAMAT 120
Wydajna przecinarka udarowa do rur o średnicy do 120 mm. Znakomita wydajność cięcia do 3200 cięć na minutę, wyposażona w nawilżanie noża, rozbudowane wyposażenie zabezpieczające i zintegrowany przenośnik wyładowczy.

Cechy charakterystyczne:

 • Opcjonalnie z nawilżaniem noża:
  Opcjonalnie maszyny mogą być również wyposażone w nawilżanie noży.
 • Dwa rodzaje cięcia do wyboru:
  Cięcie typu „Stop and go” czy cięcie ciągłe? To zależy od Ciebie.
 • Znakomita wydajność cięcia:
  Seria Dynamat przekonuje doskonałą wydajnością cięcia do 4000 cięć na minutę.
 • Precyzyjne pomiary długości:
  Do dokładnego pomiaru długości stosuje się koło pomiarowe lub pomiar śledzący.
 • Szybko wymienne prowadnice:
  Dzięki systemowi szybkiej wymiany Metzner wszystkie prowadnice można wymienić bez użycia narzędzi i w zaledwie kilku prostych krokach.

Producent

sku

DYNAMAT 20, DYNAMAT 40, DYNAMAT 80, DYNAMAT 120

INNE PRODUKTY