MBS 400 Metzner Maszyna do cięcia dużych profili i węży

KONTAKT
WRÓĆ DO STRONY Z PRODUKTAMI

Numer katalogowy: MBS 400

Producent: Metzner

Kraj pochodzenia: Niemcy

Maszyna do cięcia dużych profili i węży

System modułowy serii MBS dostępny jest w trzech rozmiarach. MBS 400 jest „największym” z trzech modeli i przetwarza materiały takie jak rury i profile o szerokości do 390 mm. W zależności od wielkości materiału dobierane są dalsze elementy maszyny takie jak rodzaj i ilość narzędzi tnących, długość i szerokość posuwu taśmy, sterowanie, posuw, kierunek ruchu, materiał powlekający taśmociągów i ramy bazowe.

Maszyny do cięcia Metzner „seria MBS” zapewniają wyjątkową elastyczność podczas obróbki elastycznych i półsztywnych profili wykonanych z gumy i tworzywa sztucznego. Dzięki różnym metodom cięcia i możliwościom doboru elementów składowych można je indywidualnie dostosować do wymagań klienta i są udostępniane w możliwie najkrótszym czasie, przy prawie żadnym nakładzie włożonym w ich rozwój.

Cechy charakterystyczne:

 • Koncepcja modułowa:
  Dostosowane do właściwości materiału, dobiera się i wykorzystuje odpowiednie elementy, tak jak w zestawie konstrukcyjnym. Na przykład w przypadku MBS 400 stosowane są podajniki taśmowe o szerokości 400 mm do obróbki materiałów o szerokości do 390 mm.
 • Wiele narzędzi:
  Seria MBS umożliwia jednoczesne uruchamianie do czterech różnych narzędzi do złożonych zadań obróbczych.
 • Szeroka gama modułów tnących:
  Maszyny MBS wyposażone są w liczne technologie cięcia dla szerokiego zakresu zastosowań: sztancowanie, cięcie nożycami, „przeciągnij i tnij”, cięcie nożowe, cięcie na gorąco, cięcie obrotowe, cięcie narzędziami i wiercenie.
 • Wysoka jakość cięcia:
  Właściwe narzędzie jest niezbędne do uzyskania prawidłowego wyniku cięcia. Metoda cięcia, siła cięcia, konstrukcja ostrzy muszą być odpowiednie do materiału i wymagań obróbki.
 • Przyjazny użytkownikowi:
  System sterowania serii MBS jest sprawdzony w praktyce, łatwy w obsłudze i programowaniu oraz nie wymaga specjalnej wiedzy operatora.

 

Producent

INNE PRODUKTY