UNIC-L Zoller+Fröhlich Elektropneumatyczne urządzenie do tulejek dostarczanych luzem o małych przekrojach w zakresie od 0,5 do 2,5 mm2

Uniwersalne urządzenie UNIC-L do szybkiego odizolowywania przewodu i zaciskania tulejek izolowanych luzem w zakresie przekrojów od 0,5 mm² do 2,5 mm² (AWG 20-14) na długości zaciskania 8 mm. Urządzenie pozwala również na pracę z tulejkami nieizolowanymi Z+F przy przewodach typu tri-rated (specjalny rozmiar „S”).

KONTAKT
WRÓĆ DO STRONY Z PRODUKTAMI

UNIC-L to napędzany elektropneumatycznie półautomat do odizolowywania kabli i zaciskania na nich końcówek. Umożliwia szybką i niezawodną obróbkę izolowanych tulejek podawanych luzem Z+F o przekrojach od 0,5 do 2,5 mm2 (AWG 20 – 14) przy długości zaprasowania 8 mm. Może również przetwarzać izolowane tulejki Z+F do przewodów o trzech średnicach (specjalny rozmiar „S”).

Cechy charakterystyczne UNIC-L:

  • Napędzana elektropneumatycznie automatyczna maszyna do ściągania izolacji i zaciskania końcówek kablowych
  • Dostosowane do pracy z luźnymi izolowanymi końcówkami kablowowymi Z+F
  • Do końcówek kablowych o przekrojach od 0,5 do 2,5 mm² (AWG 20 – 14)
  • Długość zaciskania 8 mm
  • Obróbka izolowanych końcówek kablowych Z+F w specjalnych rozmiarach
  • Urządzenie pozwala również na pracę z tulejkami nieizolowanymi Z F przy przewodach typu tri-rated (specjalny rozmiar „S”).
  • Odpowiednik: Weidmüller 9028530000 CRIMPFIX L; GLW: MC40; Phoenix: CF 1000

Urządzenie UNIC-LM oraz UNIC-LSM są oparte na maszynie UNIC-L.  Specjalnie przystosowany do użycia jako zintegrowany moduł przystosowany do użytku jako stripper-crimper z innymi pełnymi automatami do obróbki przewodów i kabli, takimi jak TRIATLON i ARTOS. UNIC-LM oraz UNIC-LSM posiadają detektory tulejek, specjalne prowadnice do ich szybkiego podawania oraz specjalny, intuicyjny interfejs. UNIC-LSM dodatko wyposażony jest w system wykrywania ostatniej tulejki, po czym automatycznie kończy pracę.

 

SKU

UNIC-L

Producent

Kraj pochodzenia

Niemcy

Wymiar

390 x 330 x 460 mm

Waga

31 kg

Zakres pracy

0,5 – 2,5 mm² (6 mm²) (AWG 20-14)

Długość zaciskania

8 mm

Minimalna długość przewodu

35 mm

Czas pracy cyklu

1,5 s

Zasilanie

100-240 V / 50-60 Hz / 100 VA

Ciśnienie robocze

5,5 bar

Materiały Wideo

.

Materiały do pobrania

Katalog Z+F

Artykuły

Subskrybuj na LinkedIn

INNE PRODUKTY