MRFJ1 Mecal Aplikator mechaniczny seria RESTYLING z podawaniem prostym do zaciskania końcówek kablowych nieizolowanych o grubości do 1,2 mm (<0,047")

Aplikator MRFJ1 serii Restyling to seria producenta Mecal z podawaniem prostym, mechanicznym, gdzie aplikator jest dedykowany do standardowych złączy/terminali do max. przekroju ~10mm2. Zalecany jest do stosowania, głównie na prasach stołowych lub  prasach stanowiskowych z dolnym punktem pras/wysokością = 135,8mm i skoku 40mm.

KONTAKT
WRÓĆ DO STRONY Z PRODUKTAMI

Aplikatory mechaniczne z podawaniem prostym z głowicą mikrometryczną oraz licznikiem zaciskające terminale marki Mecal to niezbędny dodatek pras zaciskających przewody, a także maszyn i urządzeń do obróbki przewodów i kabli. Stanowią zatem nieodzowny element produkcji wiązek kablowych!

Restyling to seria aplikatorów Mecal przeznaczonych do zaciskania końcówek kablowych nieizolowanych o grubości do 1,2 mm (<0,047″) na przewodach o przekroju do 10 mm². Niektóre miniaplikatory do prasy lub maszyny zawierają mechaniczny system podawania, a część z nich — pneumatyczny system podawania. Ponadto możesz wybrać aplikator o konfiguracji z podawaniem bocznym z lewej strony lub tylnym. Co więcej, aplikatory Mecal Restyling dostosowane są do standardowego dolnego punktu prasy 135,8 mm oraz skoku 30 lub 40 mm

Warto nadmienić, że regulacja każdego z aplikatorów marki Mecal Restyling jest bardzo prosta, podobnie jak łatwo i szybko przebiega w nich wymiana stempli. Poza tym, dla zawsze perfekcyjnych efektów, aplikator do prasy zawiera 7-cyfrowy licznik, mierzący ilość wykonanych zacisków.

Aplikatory Restyling marki Mecal różnią się od aplikatorów z poprzedniej serii wzmocnioną konstrukcją. Porównując je ze sobą, być może zauważysz, że aplikatory Restyling mają masywniejszy korpus i są cięższe od aplikatorów z serii Evolution. Ma to wpływ na lepsze odprowadzanie ciepła podczas pracy a tym samym na trwałość narzędzia.

SKU

MRFJ1

Producent

Kraj pochodzenia

Włochy

Wymiar

144 x 145,5 x 190 mm

Waga

3,9 kg

Wysokość zagniatania

135,8 mm

Zapotrzebowanie na powietrze / skok roboczy

30- 40 mm

Max. odstęp między złączami

< 27 mm (<1,06")

Max. grubość złącza

< 1,2mm (<0,047")

Max. przekrój przewodu

10 mm²

System podawania

mechaniczny, prosty

Materiały Wideo

Materiały do pobrania

Formularz zamówień aplikatora MECAL EN

Formularz zamówień aplikatorów MECAL PL

Aplikatory Mecal EN

Katalog produktów Mecal EN

Artykuły

Od czego zależy wytrzymałość aplikatorów zaciskających?

 

Subskrybuj na LinkedIn

INNE PRODUKTY