Metzner Seria odwijaków DRS

SKU: DRS 1.600, DRS 2.850, DRS 3.1000 Kategorie: , Tagi: , ,
KONTAKT
WRÓĆ DO STRONY Z PRODUKTAMI

Numery katalogowe: DRS 1.600, DRS 2.850, DRS 3.1000

Producent: Metzner

Kraj pochodzenia: Niemcy

Urządzenia serii DRS służą do podawania materiałów uzwojenia, takich jak druty kablowe lub rury o niskiej wrażliwości na rozciąganie, do dalszych maszyn przetwórczych. W połączeniu z urządzeniem podającym kable są podawane do maszyny przetwarzającej bez żadnego naprężenia.

DRS 1.600 to pasywny odwijak z podwójnie łożyskowaną osią rolkową nadający się do odwijania szpul, bębnów kablowych, splotek i rur do 20 kg. Mocowanie materiałów odbywa się w kilku prostych krokach.

DRS 2.850 to praktyczne rozwiązanie do odwijania materiałów zwiniętych, takich jak pierścienie kablowe, zwoje, zwoje rur karbowanych. Zewnętrzną średnicę cewki można dowolnie regulować za pomocą regulowanych wsporników, podobnie jak szerokość cewki. Przeznaczony jest do szpul o średnicy do 850 mm.

DRS 3.1000 to pasywny odwijak dla bębnów kablowych o masie do 500 kg i średnicy zewnętrznej 1000 mm. Regulowany hamulec odwijania delikatnie hamuje bęben kablowy, gdy dostarczenie materiału jest zatrzymane, a w połączeniu z wysokiej jakości dwukierunkową osią odwijającą zamontowaną na łożyskach zapewnia również płynne odwijanie. Dzięki solidnej stalowej ramie profilowej z korbą do podnoszenia bębny kablowe można unosić bez większego wysiłku.

 

Producent

INNE PRODUKTY