Ink Jet 01 LP, Ink Jet 02 SP Metzner Drukarki atramentowe

KONTAKT
WRÓĆ DO STRONY Z PRODUKTAMI

Numery katalogowe: Ink Jet 01 LP, Ink Jet 02 SP

Producent: Metzner

Kraj pochodzenia: Niemcy

Dzięki bardzo dużej szybkości drukowania drukarki atramentowe mogą być stosowane we wszystkich nowoczesnych liniach produkcyjnych o wysokiej wydajności. Za równo wprowadzanie tekstu, jak i konfiguracja są wygodne i łatwo przeprowadzane za pośrednictwem interfejsu użytkownika komputera PC maszyny przetwarzającej lub jako samodzielnej jednostki za pośrednictwem nowoczesnego ekranu dotykowego.

Ink Jet 01 LP jest przeznaczony do przetwarzania atramentów nie pigmentowych lub słabo napigmentowanych.

Natomiast Ink Jet 02 SP jest przeznaczony do przetwarzania materiałów mocno napigmentowanych – w szczególności białych, ale także innych kolorów. Atrament i rozpuszczalnik są przechowywane w praktycznych pojemnikach wielokrotnego użytku, które można łatwo uzupełniać podczas pracy. Stały pomiar lepkości atramentu z automatycznym systemem dozowania rozpuszczalnika gwarantuje niezawodną i przyjazną dla środowiska pracę.

Drukarki są wyposażone w automatyczną uszczelkę dyszy. Oznacza to, że głowica drukująca jest natychmiast gotowa do użycia bez potrzeby czyszczenia.

Drukarki atramentowe mogą nanosić dowolnie programowalne teksty, logo i oznaczenia w jednym przejściu i bez straty czasu. Druk atramentowy jest stosunkowo niedrogim procesem. Jakość nadruku nie jest jednak tak wysoka, jak w przypadku drukarek laserowych lub druku termotransferowego.

 

Producent

INNE PRODUKTY