Zamknij
Bądź z nami na bieżąco! Polub nas na Facebook’u

O firmie Wire Solutions


Wire Solutions

specjalizuje się w zaopatrywaniu przedsiębiorstw produkcyjnych w komponenty, narzędzia ręczne, automaty i półautomaty do produkcji wiązek kablowych.

Dlaczego współpraca z Wire Solutions?

✔ Natychmiastowo odpowiadamy na zapytania ofertowe.
✔ Kompletujemy towary i realizujemy wysyłkę z naszego magazynu.
✔ Szkolimy instalatorów, elektryków z poprawnego procesu cięcia, odizolowywania, zaciskania.
✔ Wdrażamy nowe technologie.
✔ Jesteśmy wsparciem dla naszych klientów na każdym etapie produkcji.
✔ Zapewniamy najwyższe normy jakościowe na wszystkich stanowiskach pracy związanych z procesem produkcji wiązek kablowych.
✔ Nasi Inżynierowie techniczni posiadają kwalifikacje oraz doświadczenie w procesach produkcyjnych i rozwiązują problemy produkcyjne w obszarze wiązek kablowych.
✔ Homologujemy komponenty i technologie dla Klientów (Klienci wysyłają do nas próbki, a my dobieramy najlepsze rozwiązanie).
✔ Stworzyliśmy SHOW ROOM we Wrocławiu odpowiadając na potrzeby naszych Klientów, aby mogli zobaczyć końcówki kablowe, narzędzia ręczne, automaty i półautomaty.
✔ Nagrywamy filmy instruktażowe, aby pokazać naszym Klientom procesy konfekcji przewodów i kabli elektrycznych.
✔ Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
✔ Indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta z rozwiązaniami logistycznymi i technologicznymi.
✔ Przyjeżdżamy na wizytację do zakładów produkcyjnych i potencjalnych Klientów w Polsce i za granicą.
✔ Jesteśmy uczestnikami i wystawcami na wielu prestiżowych wystawach, targach branżowych, konferencjach.
 
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą oraz kroczymy niekonwencjonalnymi rozwiązaniami, jak również stale promujemy markę w social-mediach, budując tym samym wizerunek marki oraz celem bycia na bieżąco z naszymi Klientami informując o wydarzeniach, nowościach, rozwiązaniach produkcyjnych.
 
Naszym głównym atutem jest zgrany, energiczny zespół, który dąży do stałego rozwoju firmy poprzez stały kontakt z Klientem, dbanie o wzajemne relacje, szybkie odpowiedzi na zapytania oraz spełnianie oczekiwań Klientów w branży elektro-technicznej.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania, aby Państwa wyroby były niezawodne.

Oferowane produkty pochodzą bezpośrednio z magazynu Wire Solutions we Wrocławiu o powierzchni 400 m2, spełniając wymogi dyrektywy RoHS (Restriction of Hazardous Substances), REACH (Registration, Evaluation and Authorisation of Chemicals) oraz homologacje UL (certyfikat jakości i bezpieczeństwa UL. Underwriters Laboratories Inc.), VDE ( the Association for Electrical).

Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych produktów potwierdzoną certyfikatami naszych producetów z rynku włoskiego, niemieckiego, japońskiego, chińskiego, hiszpańskiego, francuskiego.

Poprzez doświadczenie w branży elektrotechnicznej oraz kontakt B2B spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, którym zapewniamy stałe wsparcie techniczne w kolejnictwie, motoryzacji, przemyśle rolniczym, produkcji szaf rozdzielczych, energetyce, małym i dużym AGD, oświetleniu, automatyce, sterowaniu, lotnictwie, instalacjach: fotowoltaicznych, światłowodowych, niskiego-średniego-wysokiego napięcia, gazowych LPG.


Dostarczamy produkty znanych producentów:

GMG,
końcówki kablowe nieizolowane

CEMBRE,
końcówki kablowe izolowane i rurowe, drukarki termotransferowe, oznakowania, znaczniki przewodów, narzędzia elektro-mechaniczno-pneumatyczne, dławice kablowe.
 
RENNSTEIG, KNIPEX, WERA,
narzędzia ręczne: cięcie, odizolowywanie, zaciskanie, odcinanie, obcinanie, łączenie, oskórowywanie, korowanie, skręcanie, zdejmowanie izolacji.
Wkrętaki, grzechotki, klucze płaskie JOKER, klucze trzpieniowe, kraftform kompakt, akcesoria do maszyn i urządzeń, narzędzia dynamometryczne, wkrętaki udarowe i młotki z tworzywa, uchwyty i adaptery, groty i końcówki, szczypce do zaciskania.

MIKROPLA, HRB,
osłonki i obudowy jedno i wielopolowe, terminale oraz piny, złącza sygnałowe, połączenia elektryczne, złącza IDC, połączenia i wyprowadzenia do płytek drukowanych PCB.

COMTEC,
aplikatory, prasy, urządzenia kontrolno-pomiarowe, półautomatyzacja pod zamówienie Klienta, części zamienne, elementy robocze do aplikatorów.

PGR,
mostki i gniazda do produkcji sznurów zasilających, przedłużaczy elektrycznych, wyprowadzeń z maszyn i urządzeń, sterowania i automatyzacji.

SCHLEMMER,
rury karbowane do przewodów, dławice, złącza motoryzacyjne, rozgałęźniki w przemyśle motoryzacyjnym i industrialnym (producenci szaf sterowniczych, instalacji specjalnych, odpornych na oleje, kwasy, wysoką, niską temperaturę, uszkodzenia mechaniczne).

ELEMATIC,
opaski kablowe, uchwyty, spirale ochronne.

RELATS,
oploty na przewody elektryczne do zastosowań we wiązkach elektrycznych na specjalne zamówienia, projekty pod zamówienia indywidualne Klientów, tkaniny techniczne.

KODERA,
maszyny do obróbki przewodów, automaty i półautomaty do obróbki przewodów, automatyzacja, ergonomia siły zacisku

Filozofia firmy


Naszą filozofią jest pełna dyspozycyjność wobec Klienta oraz świadczenie usług o najwyższym standardzie jakości.

Pozostając w stałym kontakcie z producentami komponentów oraz nawiązując współpracę z nowymi dostawcami natychmiastowo odpowiadamy na zmieniające się potrzeby naszych Odbiorców). Naszym Klientom oferujemy pełną informację o dostępności produktów, rozwiązaniach alternatywnych oraz innowacyjnych związanych z wytwarzaniem wiązek elektrycznych.

Domeną firmy Wire Solutions jest profesjonalizm w działaniu, otwartość na zmieniający się rynek, dążenie do perfekcji przez stałe poszukiwanie nowatorskich rozwiązań.

Polityka jakości


Firma od początku swojego istnienia ukierunkowana jest na działalność w oparciu o System Zarządzania Jakością.

Na przełomie roku 2012/2013 dokonaliśmy zmiany systemu handlowego na produkt firmy COMARCH ERP. Od stycznia 2014 udostępniamy Klientom wszystkie produkty na nowej stronie www.wiresolutions.pl w 3D.

 

Standardy pracy


Poprzez nasz stały kontakt z Klientem potrafimy sprostać wymaganiom rynku, śledząc i analizując ciągły rozwój technologiczny branży urządzeń elektrotechnicznych.

Dbamy o relacje z naszymi Odbiorcami pozostając z nimi w bezpośrednim i stałym kontakcie oraz wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom.

Organizujemy imprezy targowe kreując wizerunek i tożsamość Wire Solutions.

Stale poszerzamy naszą ofertę asortymentową, wprowadzając nowe, innowacyjne produkty do naszego magazynu handlowego.

Podnosimy standardy obsługi realizacji zamówień poprzez ciągłe dostosowanie stanów magazynowych do indywidualnych potrzeb Klientów.PL - Polityka prywatności Wire Solutions

Misja firmy

Dążymy do zdobycia serc nowych Klientów.

Cel firmy

Być wszędzie tam, gdzie nas jeszcze nie ma - dostarczając certyfikowane komponenty do produkcji wiązek kablowych.

 

Pytania? Współpraca?

Zapraszamy do kontaktu z nami, nasz zespół czeka na Państwa pytania. Nasze doświadczenie w branży elektronicznej powoduje, że jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, zapewniając ciągłość łańcucha dostaw.