Zamknij
Bądź z nami na bieżąco! Polub nas na Facebook’u

o Wire Solutions


Wire Solutions specjalizuje się w zaopatrywaniu przedsiębiorstw produkcyjnych w komponenty, narzędzia ręczne, półautomatyczne i automatyczne do produkcji wiązek kablowych.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą oraz kroczymy niekonwencjonalnymi rozwiązaniami, jak również stale promujemy markę w social-mediach. Naszym głównym atutem jest zgrany, energiczny zespół, który dąży do stałego rozwoju firmy poprzez stały kontakt z Klientem, dbanie o wzajemne relacje, szybkie odpowiedzi na zapytania oraz spełnianie oczekiwań Klientów.

Zapewniamy:

  • natychmiastowe odpowiedzi na zapytania
  • profesjonalne doradztwo
  • serwis
  • prezentacje produktów
  • testowanie (Klienci wysyłają do nas próbki, a my dobieramy najlepsze rozwiązanie)

Oferowane produkty pochodzą bezpośrednio z magazynów producentów, spełniając wymogi dyrektywy RoHS (Restriction of Hazardous Substances), REACH (Registration, Evaluation and Authorisation of Chemicals) oraz homologacje UL (certyfikat jakości i bezpieczeństwa UL. Underwriters Laboratories Inc.), VDE ( the Association for Electrical).

Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych produktów potwierdzoną certyfikatami.

Nasze doświadczenie w branży elektrotechnicznej powoduje, że potrafimy spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, którym zapewniamy stałe wsparcie techniczne.

Filozofia firmy


Naszą filozofią jest pełna dyspozycyjność wobec Klienta oraz świadczenie usług o najwyższym standardzie jakości.

Pozostając w stałym kontakcie z producentami komponentów oraz nawiązując współpracę z nowymi dostawcami natychmiastowo odpowiadamy na zmieniające się potrzeby naszych Odbiorców). Naszym Klientom oferujemy pełną informację o dostępności produktów, rozwiązaniach alternatywnych oraz innowacyjnych związanych z wytwarzaniem wiązek elektrycznych.

Domeną firmy Wire Solutions jest profesjonalizm w działaniu, otwartość na zmieniający się rynek, dążenie do perfekcji przez stałe poszukiwanie nowatorskich rozwiązań.

Polityka jakości


Firma od początku swojego istnienia ukierunkowana jest na działalność w oparciu o System Zarządzania Jakością.

Na przełomie roku 2012/2013 dokonaliśmy zmiany systemu handlowego na produkt firmy COMARCH ERP. Od stycznia 2014 udostępniamy Klientom wszystkie produkty na nowej stronie www.wiresolutions.pl w 3D.

Stale poszerzamy ofertę o kolejne komponenty

Obecnie pracujemy nad wdrożeniem ISO 9001.

Standardy pracy


Poprzez nasz stały kontakt z Klientem potrafimy sprostać wymaganiom rynku, śledząc i analizując ciągły rozwój technologiczny branży urządzeń elektrotechnicznych.

Dbamy o relacje z naszymi Odbiorcami pozostając z nimi w bezpośrednim i stałym kontakcie oraz wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom.

Organizujemy imprezy targowe kreując wizerunek i tożsamość Wire Solutions.

Stale poszerzamy naszą ofertę asortymentową, wprowadzając nowe, innowacyjne produkty do naszego magazynu handlowego.

Podnosimy standardy obsługi realizacji zamówień poprzez ciągłe dostosowanie stanów magazynowych do indywidualnych potrzeb Klientów.PL - Polityka prywatności Wire Solutions

Misja firmy

Sprzedaż produktów najwyższej jakości, zawsze na czas.

Cel firmy

Osiągnięcie pozycji lidera w zakresie sprzedaży i dostaw komponentów do połączeń elektrycznych na rynku polskim i rynkach Europy Wschodniej.

Pytania? Współpraca?

Zapraszamy do kontaktu z nami, nasz zespół czeka na państwa pytania. Nasze doświadczenie w branży elektronicznej powoduje, że jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, zapewniając ciągłość łańcucha dostaw.