Zamknij
Bądź z nami na bieżąco! Polub nas na Facebook’u

Wire Solutions

specjalizuje się w zaopatrywaniu przedsiębiorstw produkcyjnych w komponenty, narzędzia ręczne, automaty i półautomaty do produkcji wiązek kablowych. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, aby Państwa wyroby były niezawodne.

Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych produktów potwierdzoną certyfikatami naszych producentów z rynku włoskiego, niemieckiego, japońskiego, chińskiego, hiszpańskiego, francuskiego.

Aktualnosci twarz

Wire Solutions Team z wizytą w Ramatech

Ramatech to producent wysoce wyspecjalizowanych systemów do odwijania, odbierania i zwijania przewodów ze szpul z siedzibą w Szwajcarii. Maszyny przez nich oferowane są w stanie przewijać i ciąć przewody o średnicy aż do 400 mm2 co stanowi bezkonkurencyjną ofertę na rynku! Nasi pracownicy uczestniczyli w szkoleniu produktowo-technicznym w Ramatech razem z dystrybutorem rosyjskim i włoskim, a także poznali cały proces cały proces produkcyjny zakładu. Firma ta oferuje systemy standardowe, gotowe do wdrożenia w każdej firmie od ręki, jednak na szczególną uwagę zasługują systemy specjalne (RACK System), szczegółowo dopasowywane do potrzeb Klienta. Kryje się za tym złożony proces, od audytu, przez opracowanie optymalnego rozwiązania produkcyjnego, aż po montaż na miejscu. „Firma Wire Solutions jest w pełni wykwalifikowana, nabyła kwalifikacje i wiedzę popartą certyfikatami, aby reprezentować firmę Ramatech na rynku polskim” – tak oto wypowiedział się właściciel firmy Ramatech Christoph Rauch. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych systemami Ramatech – gwarantujemy Wam wysoki profesjonalizm obsługi oraz fachowe doradztwo. Więcej o ofercie Ramatech przeczytacie tutaj. Sprawdźcie też, jakie materiały można pobrać z naszej strony www.

Aktualnosci twarz

Covid-19: nie martw się o swoje dostawy!

Drodzy Klienci, Partnerzy Biznesowi,

W związku z zaplanowaną inwentaryzacją wysyłki towarów z magazynu Wire Solutions w tym tygodniu odbywają się w dniach 30.03 (pon.) i 31.03 (wt.)
Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić jak najwyższe standardy bezpieczeństwa związane z obecną pandemią COVID-19 wśród naszego Team’u oraz Odbiorców. Towary poddawane są dezynfekcji oraz kwarantannie. Ponowna wysyłka towarów zaplanowana jest w 15. Tygodniu już od poniedziałku 06.04.2020.
Nasz magazyn we Wrocławiu posiada zapasy materiałów, dlatego nie martw się o swoją dostawę. Wszystko realizowane jest zgodnie z harmonogramem zamówień. Jeśli jednak posiadasz jakieś pytania – nasz dział obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji.

Skontaktuj się przez e-mail: cs@wiresolutions.pl
Lub zadzwoń: Taja Jurczak:
+48 606 725 175, Tomasz Urbaniak: +48 606 725 122

Pozdrawiamy! Wire Solutions Team.

Aktualnosci twarz

Zmiany w cenach katalogowych Rennsteig oraz Knipex