Zamknij
Bądź z nami na bieżąco! Polub nas na Facebook’u

Wire Solutions

specjalizuje się w zaopatrywaniu przedsiębiorstw produkcyjnych w komponenty, narzędzia ręczne, automaty i półautomaty do produkcji wiązek kablowych. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, aby Państwa wyroby były niezawodne.

Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych produktów potwierdzoną certyfikatami naszych producentów z rynku włoskiego, niemieckiego, japońskiego, chińskiego, hiszpańskiego, francuskiego.

Aktualnosci twarz

Ramatech, co go wyróżnia spośród innych dostawców rozwiązań do obróbki kabli na rynku?

 

 

Ramatech to europejski lider w dostarczaniu rozwiązań do odwijania, przewijania i zwijania przewodów. Wire Solutions jest obecnie jedynym autoryzowanym przedstawicielem producenta Ramatech w Polsce. Współpracę zainaugurowano we wrześniu 2019 podczas spotkania dystrybutorów firmy Metzner z udziałem Wire Solutions. Od tamtego czasu intensywnie pracujemy nad budowaniem świadomości marki na rynku w Polsce i dzielimy się fachową wiedzą na temat oferowanych maszyn. Wire Solutions opublikowało niedawno obszerne opracowanie na temat automatycznych systemów Ramatech na łamach prestiżowego portalu evertiq.pl. Autorem artykułu jest nasz specjalista techniczny Stanisław Dobosz. Kliknij w ten link, aby przeczytać to wyczerpujące opracowanie.

 

Co wyróżnia Ramatech spośród innych dostawców rozwiązań do obróbki kabli na rynku?

 

·         indywidualne podejście do potrzeb Klienta

 

·         możliwość dopasowania parametrów maszyn pod konkretne zapotrzebowanie produkcyjne

 

·         wszystkie systemy zostały dokładnie przetestowane

 

·         perfekcja działania maszyn

 

·         unikalne rozwiązania

 

·         urządzenia do obróbki kabla aż do 400mm2 – próżno szukać podobnych standardów u konkurencji.

 

 

 

Firma Ramatech od lat cieszy się uzasadnionym zaufaniem wielu producentów na świecie, w branżach tj.: elektronika, OEM, przemysł motoryzacyjny i wiele innych. Jeśli którekolwiek z powyższych rozwiązań Państwa zainteresowały, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy podczas rozmowy lub spotkania będą w stanie dobrać optymalne rozwiązania Ramatech do Państwa potrzeb.

 

Aktualnosci twarz

FirePro – samozamykające się oploty na przewody - nowość od Relats