Zamknij
Bądź z nami na bieżąco! Polub nas na Facebook’u

Nowości newsletter

Aktualnosci twarz

BSH buduje fabrykę zmywarek w Łodzi

Inwestycja BSH o powierzchni blisko 58 500 m kw. powstaje w Łodzi, w sąsiedztwie Central European Logistics Hub.
Panattoni zrealizuje kolejną inwestycję dla firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. Jest nią powstająca w Łodzi fabryka zmywarek o powierzchni blisko 58 500 m kw. z halą produkcyjną o metrażu 47 400 m kw. i powierzchnią biurowo-socjalną liczącą 9500 m kw. W obiekcie powstanie centrum testów i rozwoju zmywarek. Sama inwestycja dostosowana będzie do potrzeb Przemysłu 4.0. - integracji zasobów ludzkich oraz sterowanych cyfrowo maszyn z Internetem i technologiami informacyjnymi, a także wyposażona w inteligentny system zarządzania budynkiem (BMS). Ponadto zastosowane będą rozwiązania optymalizujące zużycie energii i zasobów.

Fabryka na co dzień będzie współpracować z centrum logistycznym, które posiada wewnętrzną stację kolejową. Z tego powodu pomiędzy budynkami powstaną zadaszone i obudowane łączniki o długości 58 m każdy, co pozwoli na płynny przepływ materiałów między fabryką a centrum logistycznym, a także usprawni logistykę gotowych produktów z fabryki do miejsc docelowych.

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego dysponuje w Polsce portfolio AGD marek takich jak Bosch, Siemens, Gaggenau i Zelmer, a także posiada sześć fabryk. W dwóch wrocławskich zakładach produkowane są piekarniki i lodówki, w podrzeszowskiej Rogoźnicy mały sprzęt AGD, zaś w trzech łódzkich zakładach pralki, suszarki do ubrań i zmywarki. I to właśnie ta ostania fabryka zyska nowy adres. Dzięki przeniesieniu doczasowego zakładu do budowanej przez Panattoni Europe fabryki, firma może dwukrotne zwiększyć produkcję i docelowo w długiej perspektywie czasowej zatrudnić nawet do 1500 pracowników, zaś wytwarzane urządzenia eksportowane będą na rynki globalne.

- Produkujemy coraz więcej, eksportujemy coraz więcej, a co za tym idzie, potrzebujemy coraz więcej przestrzeni – wyjaśnia Konrad Pokutycki, prezes zarządu BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego i dodaje - Nowa fabryka produkować będzie między innymi zmywarki wyposażone w system Home Connect, autorskie rozwiązanie BSH bazujące na internecie rzeczy. Dzięki tej platformie użytkownicy mogą zdalnie zarządzać AGD oraz otrzymują poszerzone spektrum funkcji. Nowością dla fabryki będą zmywarki o szerokości czterdziestu pięciu centymetrów. Ta platforma urządzeń będzie produkowana w Polsce po raz pierwszy.

Oprócz zakładów produkcyjnych firma posiada również centra usług wspólnych. Pracują one na potrzeby BSH na całym świecie, w takich obszarach jak: usługi informatyczne, księgowe, handel zagraniczny czy centralne zakupy. BSH w Polsce rozwija Centrum Badań i Rozwoju w Łodzi oraz Centrum Kompetencyjne Digital & E-Commerce.

 

Źródło: https://evertiq.pl/news/22333

 

Aktualnosci twarz

RENNSTEIG patronem wydania Sektora Elektroenergetycznego

Sektor Elektroenergetyczny

W najnowszym wydaniu przybliżona została działalność naszego niemieckiego producenta Rennsteig, który w tym roku objął tytuł patrona wydania.


Propagowanie wiedzy o elektroenergetyce to główny cel Sektora Elektroenergetycznego – publikacji podejmującej zagadnienia wytwarzania, przesyłu i rozdziału energii elektrycznej. Zamieszczone tu artykuły powstają we współpracy z organizacjami branżowymi, doświadczonymi inżynierami, projektantami oraz pracownikami naukowymi.

W najnowszej edycji publikacji można zapoznać się m.in. z kompleksowymi informacjami na temat polskiej sieci przesyłowej, przebudowy struktury produkcji i konsumpcji energii w Polsce w horyzoncie 2050 roku, a także kompensacji mocy biernej, stacji SN, ograniczników SN i WN, przewodów linii napowietrznych. Ponadto w wydaniu Sektora Elektroenergetycznego znajdują się przeglądy produktowe nowości rynkowych, rozdzielnic nn i SN, zasilaczy UPS oraz agregatów prądotwórczych.

W publikacji można zapoznać się także m.in. z prezentacjami ofert producentów prefabrykatów do telekomunikacji i energetyki, słupów elektroenergetycznych, masztów oraz konstrukcji energetycznych, sprzętu zabezpieczającego prace na wysokościach czy zasilaczy awaryjnych.

Zapraszamy do lektury!

wire solutions sektor elektroenergetyczny

Możliwe jest także zamówienie u nas wersji papierowej Sektora Elektroenergetycznego.
Zapytaj nas, a prześlemy Ci ją bezpłatnie.

Nie zwlekaj, liczba egzemplarzy ograniczona!

wire solutions sektor elektroenergetyczny

 

Aktualnosci twarz

Zobacz, jak zaprezentowaliśmy się na Targach ENERGETAB 2018!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia relacji z Targów Energetab 2018!
Stoisko Wire Solutions, jak zawsze w centrum uwagi.

 

Aktualnosci twarz

Kreatywne Zdjęcie Z Narzędziami Rennsteig - Ogłoszenie Wyników

 rennsteig_wire_solutions_narzędzia_obróbka_kabli_zaciskanie

Na Targach Energetab 2018 przeprowadziliśmy konkurs. Chętni robili sobie kreatywne zdjęcia na tle baneru Wire Solutions.

wire solutions_rennsteig_obróbka_kabli_narzędzia

Wyłoniliśmy zwycięzców, którzy zdobyli najwięcej lajków, udostępnień, komentarzy na naszym fanpage'u na Facebooku. Zobacz Nasz Fanpage!

I MIEJSCE - MULTIZAGNIATARKA

wire solutions_rennsteig_narzędzia_obróbka_kabli_zaciskanie_tulejki_kablowe

II MIEJSCE - SZCZYPCE DO ŚCIĄGANIA IZOLACJI

narzędzia_obróbka_kabli_rennsteig_wire_solutions

 

Zachęcamy do udziału w przeprowadzanych przez nas konkursach, w których towarzyszy dobra zabawa i wyjątkowe nagrody!

Kolejny odbędzie się na Targach Energetics.

 

PRODUCENCI


W Polsce jesteśmy Dystrybutorem takich Producentów jak:

HRB

HRB to firma istniejąca od 2007 roku specjalizująca się w produkcji złącz kablowych. Profesjonalny zespół w połączeniu z nowoczesnymi maszynami do formowania wtryskowego są wyznacznikiem wysokiej jakości oferowanych produktów. Oferta HRB poprzez badania wciąż jest rozwijana, a wprowadzone ulepszenia zapewniają najwyższe światowe standardy w branży.

CZYTAJ WIĘCEJ

HANKE

WIRE SOLUTIONS jako autoryzowany dystrybutor Hanke może Państwu zaoferować:
- aplikatory do wszystkich typów i rodzajów końcówek o zakresie od 0,03 do 100mm2 (największe 300mm2)
- aplikatory pod specjalne zastosowanie
- aplikatory pod specjalne zamówienie
- części zamienne do aplikatorów
- prasy do 300mm2
- specjalne maszyny np. do złącz IDC

CZYTAJ WIĘCEJ

P.G.R.

Wire Solutions w 2005 został przedstawicielem włoskiej firmy P.G.R., która jest producentem mostków i gniazd do produkcji przewodów przyłączeniowych i przedłużaczy.

CZYTAJ WIĘCEJ

G.M.G.

Działalność produkcyjna firmy G.M.G. jest związana z systemami połączeń elektrycznych i elektronicznych dla producentów urządzeń AGD i nie tylko.

CZYTAJ WIĘCEJ

MIKROPLA

Ponad trzydziesci lat doświadczenia w produkcji systemów do połączeń elektrycznych. Jako pierwsi uruchomili produkcję komponentów połączeń elektrycznych.

CZYTAJ WIĘCEJ

CEMBRE

Cembre to włoski producent osprzętu elektrycznego i montażowego. Wśród swoich produktów posiada między innymi przyłącza kablowe, łączniki, itp. W ofercie znajduje się również bogata gama narzędzi, zarówno mechanicznych, jak i pneumatycznych (również dla służb ratowniczych).

CZYTAJ WIĘCEJ

COMTEC

Firma COMTEC Srl powstała w 1983 roku z zamysłem sprzedaży maszyn do firm obsługujących segment producentów wiązek kablowych.

CZYTAJ WIĘCEJ

RENNSTEIG

Producent najwyższej jakości narzędzi do cięcia, odizolowywania przewodów i zaciskania wszelkiego rodzaju złącz.

CZYTAJ WIĘCEJ

SCHLEMMER

Schlemmer jest niemieckim producentem produktów przeznaczonych do ochrony przewodów elektrycznych (rury karbowane, peszle).

CZYTAJ WIĘCEJ

ELEMATIC

Elematic jest włoskim producentem opasek kablowych. Firma powstała w 1977 roku i stała się liderem w systemach mocowania kabli. Produkty Elematic cechuje wysoka jakość, którą potwierdzają liczne certyfikaty. W celu zaspokojenia potrzeb rynku produkcja pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

CZYTAJ WIĘCEJ

KODERA

Firma Kodera jest japońskim producentem maszyn do obróbki przewodów.

CZYTAJ WIĘCEJ

HIROSE

HIROSE jest japońskim producentem specjalizującym się w produkcji wysokiej jakości złącz.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pytania? Współpraca?

Zapraszamy do kontaktu z nami, nasz zespół czeka na państwa pytania. Nasze doświadczenie w branży elektronicznej powoduje, że jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, zapewniając ciągłość łańcucha dostaw.