Zamknij
Bądź z nami na bieżąco! Polub nas na Facebook’u

Wire Solutions

specjalizuje się w zaopatrywaniu przedsiębiorstw produkcyjnych w komponenty, narzędzia ręczne, automaty i półautomaty do produkcji wiązek kablowych. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, aby Państwa wyroby były niezawodne.

Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych produktów potwierdzoną certyfikatami naszych producentów z rynku włoskiego, niemieckiego, japońskiego, chińskiego, hiszpańskiego, francuskiego.

Aktualnosci twarz

Co ciekawego w najnowszym Magazynie Fotowoltaika?

 

W najnowszym wydaniu Magazynu Fotowoltaika znajdziecie, jak zwykle dużo ciekawych informacji oraz wiedzy z branży fotowoltaicznej w Polsce i na świecie. Kwartalnik ten to obowiązkowa lektura i przegląd aktualności dla każdego, kto chce być na bieżąco z wiedzą w obszarze energii solarnej. Dla każdego, kto zaprenumeruje magazyn wydawnictwo dokłada cenną publikację: Katalog Fotowoltaika 2020, a w nim baza teleadresowa firm branży fotowoltaicznej oraz prezentacja najnowszych rozwiązań technicznych. Rok w rok katalog ten znika na pniu, w związku z czym, wydawca postanowił zwiększyć nakład w tym roku. Zapraszamy na stronę wydawcy po więcej informacji.

W czerwcowym wydaniu Magazynu Fotowoltaika Wire Solutions promuje jedne z najnowszych produktów ze swojej oferty: złącza solarne Amphenol. Nasz specjalista do spraw technicznych, Stanisław Dobosz opisuje zalety złączy tego renomowanego producenta. Promocja produktów Amphenol, z uwagi na ich znakomitą jakość, zasługuje na większą uwagę. W końcu Amphenol swoją technologię wysyła nawet w kosmos! Złącza solarne zaś nie są jeszcze tak dobrze znane na polskim rynku fotowoltaicznym, a na to zasługują. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Amphenol tutaj.

 

Aktualnosci twarz

Sukces GMG – kolejna grupa produktów uzyskała prestiżowe certyfikaty UL!