Zamknij
Bądź z nami na bieżąco! Polub nas na Facebook’u
Metzner logo

METZNER


      

 

    

 

Co znajdziemy w ofercie Metzner?

 

• urządzenia do przewodów trudnych w obróbce
• maszyny do cięcia i odizolowywania kabli wielożyłowych
• specjalne linie produkcyjne i dedykowane systemy optymalizujące produkcję

 

 

 


Co wyróżnia produkty Metzner?
• pierwsze na świecie automaty do obróbki kabli wysokonapięciowych
• obróbka przewodów w zakresie od 0,5 – 240mm2
• specjalne dedykowane linie produkcyjne optymalizujące produkcję – np.: znakowanie, cięcie, zakuwanie przewodów w jednym cyklu produkcyjnym.


WIRE SOLUTIONS jest generalnym dystrybutorem na rynku polskim produktów maszyn niemieckiego producenta - firmy Metzner.

Metzner to producent urządzeń do przewodów trudnych w obróbce. Maszyny Metzner umożliwiają cięcie i odizolowywanie przewodów wielożyłowych i wielostrukturowych w jednym cyklu roboczym. Możliwość obróbki przewodów z zakresie od 0,5 – 240 mm² (w zależności od typu urządzenia).

 

Metzner jest pionierem w dziedzinie obróbki kabli wysokonapięciowych do aut elektrycznych. Współpracuje z potentatem branży E-Mobilty firmą Tesla dostarczając rozwiązania do obróbki przewodów przygotowujących go do etapu zagniatania.

 

Urządzenia do cięcia rur karbowanych z gwarancją cięcia na karbie (zapobiega to powstawaniu ostrych krawędzi na rurach i uszkadzaniu przewodów).

 

Firma Metzner wykonuje również specjalne linie produkcyjne – nowością są linie dedykowaną do sygnałowych skrętek wielożyłowych i przewodów wysokonapięciowych.

 

Wielkim powodzeniem cieszy się również system Triathlon, optymalizacja i zwiększenie wydajności produkcji przewodów do szaf sterowniczych – znakowanie, cięcie, zakuwanie przewodów w jednym cyklu roboczym.

 

Tam gdzie inni sobie nie radzą z przewodami tam właśnie znajdą Państwo solidne rozwiązania do obróbki przewodów właśnie u nas.

 


Pytania? Współpraca?

Zapraszamy do kontaktu z nami, nasz zespół czeka na Państwa pytania. Nasze doświadczenie w branży elektronicznej powoduje, że jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, zapewniając ciągłość łańcucha dostaw.