Zamknij
Bądź z nami na bieżąco! Polub nas na Facebook’u
Gmg 200x300

G.M.G.


WIRE SOLUTIONS poszukując nowych producentów komponentów do produkcji wiązek elektrycznych, nawiązał współpracę z kolejnymi włoskimi producentami. 

Firma G.M.G. produkuje części połączeń elektrycznych i elektronicznych, jak i również komponenty na zamówienie. Od firmy MIKROPLA pozyskujemy obudowy elektryczne i elektroniczne. Jesteśmy przedstawicielami tych producentów na Polskę, co pozwala nam na dotarcie z kompleksową ofertą do polskich producentów wiązek przewodów i kabli elektrycznych.

1976 rok – powstanie firmy G.M.G. z siedzibą Cagnola di Cartura we Włoszech produkującej detale dla branży producentów elektrotechniki.

Od samego początku działalność produkcyjna firmy G.M.G. jest związana z systemami połączeń elektrycznych i elektronicznych dla producentów urządzeń AGD, automatyki, zabezpieczeń, oświetlenia i motoryzacji.

Firma uzyskuje certyfikat UNI EN ISO 9001:2008, który świadczy o wysokim poziomie świadczonych usług oraz tworzeniu produktów najwyższej jakości.

Firma posługuje się programami projektowymi CAD-CAM, co pozwala na stworzenie rozwiązań dedykowanych poszczególnym klientom.

2010 rok - Przedstawicielstwo WIRE SOLUTIONS - G.M.G. zapewnia kompleksową sprzedaż w Polsce.

Znakomicie działający serwis, elastyczność, dostarczanie dostaw do magazynów producentów na czas, to tylko niektóre atuty wyspecjalizowanego zespołu G.M.G. działającego we Włoszech i w Polsce.

 

Kontakt:

www.gmg-group.com


certyfikat_GMG_REACH.pdf
certyfikat_GMG_ROHS.PDF

Pytania? Współpraca?

Zapraszamy do kontaktu z nami, nasz zespół czeka na państwa pytania. Nasze doświadczenie w branży elektronicznej powoduje, że jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, zapewniając ciągłość łańcucha dostaw.