Zamknij
Bądź z nami na bieżąco! Polub nas na Facebook’u
Gmg 200x300

G.M.G.


Co znajdziemy w ofercie GMG?
• końcówki kablowe - nasuwki i wsuwki 2.8, 4.8, 6.3
• końcówki oczkowe, widełkowe, KZ, igiełkowe, specjalne
• konektory kątowe, konektory przykręcane
• końcówki mate-n-lock, low insertion
• produkty na specjalne zamówienie

Co wyróżnia produkty GMG?
• wysoka jakość produktów, certyfikaty np. UL
• końcówki w wersji na taśmie, niektóre szpule przewijane papierem (końcówki nie zahaczają o siebie przy rozwijaniu)
• niski wskaźnik reklamacji bliski zeru
• stosowanie innowacyjnych technologii podczas produkcji np. technologia "low insertion" (niska siła nasuwania)
• wykonanie z różnych materiałów np. mosiądz, mosiądz pocynowany, brąz, brąz pocynowany, niklowane żelazo, stal nierdzewna, alpacca


WIRE SOLUTIONS
jest od 2010 roku oficjalnym przedstawicielem producenta połączeń kablowych firmy GMG.

Firma G.M.G. produkuje części połączeń elektrycznych i elektronicznych, jak i również komponenty na zamówienie. Od firmy MIKROPLA pozyskujemy obudowy elektryczne i elektroniczne. Jesteśmy przedstawicielami tych producentów na Polskę, co pozwala nam na dotarcie z kompleksową ofertą do polskich producentów wiązek przewodów i kabli elektrycznych.

1976 rok – powstanie firmy G.M.G. z siedzibą Cagnola di Cartura we Włoszech produkującej detale dla branży producentów elektrotechniki.
Od samego początku działalność produkcyjna firmy G.M.G. jest związana z systemami połączeń elektrycznych i elektronicznych dla producentów urządzeń AGD, automatyki, zabezpieczeń, oświetlenia i motoryzacji.
Firma uzyskuje certyfikat UNI EN ISO 9001:2008, który świadczy o wysokim poziomie świadczonych usług oraz tworzeniu produktów najwyższej jakości.
Firma posługuje się programami projektowymi CAD-CAM, co pozwala na stworzenie rozwiązań dedykowanych poszczególnym klientom.

2010 rok - Przedstawicielstwo WIRE SOLUTIONS - G.M.G. zapewnia kompleksową sprzedaż w Polsce.
Znakomicie działający serwis, elastyczność, dostarczanie dostaw do magazynów producentów na czas, to tylko niektóre atuty wyspecjalizowanego zespołu G.M.G. działającego we Włoszech i w Polsce.


Strona www producenta:

www.gmg-group.com


certyfikat_GMG_REACH.pdf
certyfikat_GMG_ROHS.PDF

Pytania? Współpraca?

Zapraszamy do kontaktu z nami, nasz zespół czeka na Państwa pytania. Nasze doświadczenie w branży elektronicznej powoduje, że jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, zapewniając ciągłość łańcucha dostaw.