Zamknij
Bądź z nami na bieżąco! Polub nas na Facebook’u
Cembre 200x300

CEMBRE


Cembre to włoski producent osprzętu elektrycznego i montażowego. Wśród swoich produktów posiada między innymi przyłącza kablowe, łączniki, itp. W ofercie znajduje się również bogata gama narzędzi, zarówno mechanicznych, jak i pneumatycznych (również dla służb ratowniczych).


1999 rok -  Cembre przejęło spółkę OELMA z siedzibą w Mediolanie, aktywną w dziedzinie materiałów elektrycznych od ponad 60 lat.

2002 rok – powstanie sektora marketingu Cembre w Bergamo


Siedziba producenta zlokalizowana jest na przedmieściach włoskiego miasta Brescia. Biura, fabryki, warsztaty mieszczą się na 50 000 m², natomiast cały kompleks zajmuje 121 000 m² na którym stworzono komfortowe, bezpieczne i wydajne środowisko pracy.

Produktem, który jest innowacyjny i cieszy się coraz większą popularnością na rynku polskim wśród wielu producentów są końcówki izolowane na taśmie. Ergonomia czasu przy zastosowaniu tego typu technologii to tylko jeden z argumentów przemawiający za zastosowaniem tego rozwiązania. Produkty Cembre posiadają certyfikat UL, deklaracje Reach i RoHS.   Marka znana  na całym świecie posiadająca wiele zakładów produkcyjnych– głównie Europa oraz Stany Zjednoczone.

 

Kontakt:

www.cembre.com


Pytania? Współpraca?

Zapraszamy do kontaktu z nami, nasz zespół czeka na państwa pytania. Nasze doświadczenie w branży elektronicznej powoduje, że jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, zapewniając ciągłość łańcucha dostaw.