Zamknij
Bądź z nami na bieżąco! Polub nas na Facebook’u

Wire Solutions w 2005 został przedstawicielem włoskiej firmy P.G.R., która jest producentem mostków i gniazd do produkcji przewodów przyłączeniowych i przedłużaczy.

Czytaj więcejDziałalność produkcyjna firmy G.M.G. jest związana z systemami połączeń elektrycznych i elektronicznych dla producentów urządzeń AGD i nie tylko.

Czytaj więcejPonad trzydziesci lat doświadczenia w produkcji systemów do połączeń elektrycznych. Jako pierwsi uruchomili produkcję komponentów połączeń elektrycznych.

Czytaj więcejCembre to włoski producent osprzętu elektrycznego i montażowego. Wśród swoich produktów posiada między innymi przyłącza kablowe, łączniki, itp. W ofercie znajduje się również bogata gama narzędzi, zarówno mechanicznych, jak i pneumatycznych (również dla służb ratowniczych).

Czytaj więcejFirma COMTEC Srl powstała w 1983 roku z zamysłem sprzedaży maszyn do firm obsługujących segment producentów wiązek kablowych.

Czytaj więcejProducent najwyższej jakości narzędzi do cięcia, odizolowywania przewodów i zaciskania wszelkiego rodzaju złącz.

Czytaj więcejSchlemmer jest niemieckim producentem produktów przeznaczonych do ochrony przewodów elektrycznych (rury karbowane, peszle).

Czytaj więcejElematic jest włoskim producentem opasek kablowych. Firma powstała w 1977 roku i stała się liderem w systemach mocowania kabli. Produkty Elematic cechuje wysoka jakość, którą potwierdzają liczne certyfikaty. W celu zaspokojenia potrzeb rynku produkcja pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Czytaj więcejFirma Kodera jest japońskim producentem maszyn do obróbki przewodów.

Czytaj więcejHIROSE jest japońskim producentem specjalizującym się w produkcji wysokiej jakości złącz.

Czytaj więcejHRB to firma istniejąca od 2007 roku specjalizująca się w produkcji złącz kablowych. Profesjonalny zespół w połączeniu z nowoczesnymi maszynami do formowania wtryskowego są wyznacznikiem wysokiej jakości oferowanych produktów. Oferta HRB poprzez badania wciąż jest rozwijana, a wprowadzone ulepszenia zapewniają najwyższe światowe standardy w branży.

Czytaj więcejWIRE SOLUTIONS jako autoryzowany dystrybutor Hanke może Państwu zaoferować:
- aplikatory do wszystkich typów i rodzajów końcówek o zakresie od 0,03 do 100mm2 (największe 300mm2)
- aplikatory pod specjalne zastosowanie
- aplikatory pod specjalne zamówienie
- części zamienne do aplikatorów
- prasy do 300mm2
- specjalne maszyny np. do złącz IDC

Czytaj więcejZałożona w 1976 r. firma Mecal s.r.l. od początku działalności stawiała sobie za cel dostarczanie na rynek wiązek kablowych najwyższej jakości urządzeń zagniatających. Maszyny Mecal są szeroko stosowane w branży motoryzacyjnej, komunikacyjnej, informatycznej i wszędzie tam gdzie wymagane są połączenia spełniające najwyższe standardy.

Czytaj więcejMetzner to producent urządzeń do przewodów trudnych w obróbce. Maszyny Metzner umożliwiają cięcie i odizolowywanie przewodów wielożyłowych i wielostrukturowych w jednym cyklu roboczym. Możliwość obróbki przewodów z zakresie od 0,5 – 240 mm² (w zależności od typu urządzenia).

Metzner jest pionierem w dziedzinie obróbki kabli wysokonapięciowych do aut elektrycznych. Współpracuje z potentatem branży E-Mobilty firmą Tesla dostarczając rozwiązania do obróbki przewodów przygotowujących go do etapu zagniatania.

Czytaj więcejRamatech to europejski lider w dostarczaniu rozwiązań do odwijania i zwijania przewodów.

 

Urządzenia zapewniają poprawność procesu cięcia i odizolowywania.

 

Produkty Ramatech gwarantują poprawne rozwijanie i zwijanie przewodów od małych szpul, aż po ogromne krążki o średnicach do 3 000 mm i wadze do 10 000 kg.

Czytaj więcejRelats to Kataloński producent elastycznych rur i izolacji termicznych do okablowania elektrycznego i elektromagnetycznego, dedykujący swoje rozwiązania w szczególności dla branży kolejowej i automotive. Zaopatrują też lotnictwo, energetyka czy AGD, rozwijają się również w kierunku rozwiązań dla branży medycznej. Specjaliści z Relats projektują i produkują wysokiej jakości, certyfikowane oploty tekstylne do maszyn, silników, hamulców oraz do okablowania.

Czytaj więcej


Pytania? Współpraca?

Zapraszamy do kontaktu z nami, nasz zespół czeka na Państwa pytania. Nasze doświadczenie w branży elektronicznej powoduje, że jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, zapewniając ciągłość łańcucha dostaw.